+48 723-902-093 kontakt@pomocitonline.pl

Płatności

Kto realizuje Państwa usługę?

Usługę pomocy informatycznej świadczy firma Availability Karol Pietraszek, której dane kontaktowe oraz NIP firmy znajdują się w zakładce kontakt.

Jak przebiega cały proces?

Wszystko rozpoczyna sie zainicjowanym połączeniem do konsultanta, który podczas rozmowy z klientem ocenia czy problem da się rozwiązać zdanie czy też nie. Po ocenie problemu oraz możliwości jego rozwiązania, zostaje przedstawiona indywidualna oferta i przesłany za pośrednictwem e-mail link do szybkiej płatności za pośrednictwem serwisu DotPay – rozliczenia transakcji e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl. Po wykonaniu płatności następuje zdalne połączenie i rozwiązywanie problemu.

Realizacja usługi, reklamacje

Usługa zdalnego wsparcia informatycznego jest realizowana za pośrednictwem internetu i jest usługa wykonywaną on-line. Klient nie ponosi żadnych kosztów dojazdów ani dostaw – bo ich po prostu nie ma. Usługa realizowana jest w zależności od preferencji kienta, od razu bądź w uzgodnionym terminie. W przypadku nierozwiązania problemu, a wykonania przez klienta zapłaty – zostanie ona w całości zwrócona. Każdorazowo przy zapłace wystawiany jest dokument Faktura VAT, która jest potwierdzeniem realizacji usługi.Reklamacje są realizowane na bieżąco – odpowiedź odnośnie reklamacji jest wysyłana tego samego dnia, którego reklamacja była zgłoszona. Jeżeli reklamacja jest zasadna pieniądze wysyłane są z powrotem w ciągu 3 dni roboczych.

Jakie są metody płatności?

Podczas romowy z konsultantem ustalana jest kwota usługi. Po jej zaakceptowaniu zostanie wygenerowany i przesłany link do płatności. Możliwe sposoby płatności to: mTransfer, Płacę z Inteligo, Płacę z iPKO, Przelew24, Pekao24Przelew, Płać z ING, Millenium – Płatności Internetowe, Płacę z Alior Bankiem, Płacę z Citi Handlowy, R-Przelew, Pay Way Toyota Bank, Płać z BOŚ, eurobank – płatność online, Szybkie Płatności Internetowe z Deutsche Bank PBC, Płacę z T-Mobile Usługi Bankowe, Płacę z Idea Bank, Płace z PBS, Pocztowy24, Płacę z Orange, Blik, Banki Spółdzielcze, Płacę z Plus Bank, Getin Bank PBL, Noble Pay, Idea Cloud, EnveloBank, Volkswagen Bank direct, TrustPay, Credit Adricole PBL, BGŻ BNP Paribas, Nest Bank, Bank Spółdzielczy w Brodnicy, eSKOK, PayPal.